Balticpower komanda: savaitgalio pasiekimai varžybose.

Kadangi Balticpower trenerių komanda yra ne tik treneriai, o taip pat ir profesionalūs sportininkai, užsiimantys lengvąja atletika ir triatlonu. Todėl norime prisidėti prie šių sporto šakų, kartu ir trenerių, populiarinimo, kartas nuo karto pranešdami apie komandos pasiekimus, pasidalindami įspūdžiais iš treniruočių bei varžybų.

Šis savaitgalis mūsų komandai buvo gana aktyvus: Domantas, Gabrielius ir Eva dalyvavo tarptautinėse “Sūduvos taurės” varžybose. Nors šių metų lengvosios atletikos vasaros sezonas prasidėjo gana vėlai, o sportininkų pasiruošimas buvo gana sudėtingas dėl pandemijos, mūsų komanda sezoną pradėjo gana stipriai:

Gabrielius Bžeskis (Barjerinio bėgimo atstovas, bendro fizinio rengimo treneris) nugalėjo 110 metrų barjerinio bėgimo rungtyje pasiekdamas geriausią, asmeninį rezultatą - 14.69 sek. ir daugiau nei sekunde aplenkdamas antroje vietoje likusį kitą sportininką Edgarą Benkunską.


Šiame bėgime sportininkai savęs tikrai nepagailėjo - nuverstas barjeras sportininkui trukdo išlaikyti maksimalų greiti ir išmūša iš bėgimo ritmo.

Domantas Dobrega (Daugiakovės atstovas, bendro fizinio rengimo treneris) dalyvavo trijose rungtyse: šuolio į tolį rungtyje, nušokęs 6,94 metro, iškovojo antrąją vietą, 200m. bėgimo rungtyje, distanciją įveikęs per 22.81, iškovojo trečiają vietą ir 100m. distanciją, įveikęs per 11.43, liko devintas.

Eva misiūnaitė (Sprinto (trumpų nuotolių) bėgimo atsovė, mūsų bėgimo trenerė) dalyvavo 100 metrų bėgimo rungtyje. Nors 100m. finalą būtų galima pavadinti plaukimo rungtimi (labai stipriai lijo finalo metu) sportininkė distanaciją įveikė per 12.15 ir liko trečia.


Sportininkų finalo laukimas:


Džiaugiamės savo komanda! Pažadame dalintis savo sėkmės istorijomis ir įspūdžiais su Jumis, kad Jus įkvėpti ir motyvuoti siekti savo sportinių troškimų ir tikslų.

Kitos varžybos, kuriuose dalyvaus mūsų treneriai:
Liepos 13 dieną - Kauno miesto jaunių, jaunimo ir suaugusių šuolių čempionatas
Liepos 21 dieną - Atviros SK „COSMA“ taurės varžybos

STUDIJOS DRAUGAI:

Sporto prekių &
Aprangos
Parduotuvė

Įvykdžius pirmąjį užsakymą - mėnuo online treniruočių dovanų!*

Skaityti daugiau