2021 metai. Lietuvos lengvosios atletikos federacijos taurė - varžybos karantino metu.

Šį savaitgalį startavo Lietuvos lengvosios atletikos sezonas - vyko Lietuvos lengvosios atletikos federacija taurė! Nebesitikėjome, tačiau džiaugėmės, kad mūsų komanda turėjo galimybę išbandyti savo jėgas žiemos sezone.

Pasiruošimas šiam lengvosios atletikos sezonui, karantino metu, buvo gana sunkus, su nukrypimais ir didesnėmis mintimis apie vasarą, tačiau rezultatais tikrai likome patenkinti!

Varžybose dalyvavo du mūsų treneriai: Domantas Dobrega ir Gabrielius Bžeskis:

Domantas 60 metrų bėgime pateko į B finalą distaciją įveikęs per 7.26 sek. ir tik 0.03 sek. dalimi atsiliko nuo asmeninio rezultato. Finaliniame bėgime nestartavo, nes tuo pačiu metu vyko šuolio į tolį rungtis, kurioje sportininkas užėmė antrąją vietą - 7.16 m. (asmeninis žiemos rezultatas ir tik 4cm. iki pirmosios vietos).

Barjerinio bėgimo rungtyje buvo galima stebėti aršią kova tarp greičiausių šalies barjerininkų - Gabrielius distanciją įveikė per 8.29 sek. ir užėmė ketvirtą vietą.

Sezono startas tikrai daug žadantis, ypač kai sąlygos jam pasiruošti nebuvo pačios geriausios!

Nuotraukos autorė: Ernesta Karaškienė

BENDRO FIZINIO PARUOŠIMAS SPORTO ŠAKOMS

Mūsų komandą sudaro esami ir buvę lengvosios atletikos sporto šakos atstovai, daugkartiniai Lietuvos ir tarptautinių varžybų, čempionatų prizininkai ir laimėtojai. Esame ne tik sveikatingumo treneriai, bet ir dirbame su sporto šakų fiziniu rengimu, padedame pasiruošti bėgimo, triatlono ar kitų sporto šakų varžyboms.

Nori, kad padėtume pasiruošti tau siekti savo tikslų? Parašyk mums - hi@balticpower.co.uk

Karantino metu: mūsų mėgėjų bėgimo klubo sportininkams ir visiems kitiems vedame online bendro fizinio treniruotes su trenerio priežiūra, rašome individualius treniruočių / bėgimo planus. Aukšto meistriškumo sportininkams turime galimybę vesti treniruotes sporto studijoje.

Pasibaigus karantinui: sportuojame individualiai su treneriu, grupėje pagal sporto šaką, grupėje su mūsų bėgimo klubu (tris kartus per savaitę kartu + bėgimo planas). Rašome treniruočių planus individualiam sportui ir kartu su treneriu.